شعار

در شیمی گستراترس ما به سخن زیگ زیگلار معتقدیم که “لازم نیست بهترین باشید تا شروع کنید ,بلکه باید شروع کنید تا بهترین شوید.”

این خود نیز آغازی به سمت اولین قدم های بهترین بودن می باشد.

پلتفرم های فناوری نوآورانه

توانایی مجموعه به تیس در خصوص فرمولاسیون , تولید و تامین مواد اولیه از منابع زیستی که جز برترین الزامات صنعت میباشد پیش رو بوده و توانسته با عملی  “دوستدارمحیط زیست” قدم بر عرصه محصولات فناورانه بردارد .

شیمی گستر اترس خود را بر سه رکن بنا کرده است:

  • تولید محصولات فن آورانه و  نوآورانه ،
  • پشتیبانی مشتریان و رفع نیاز آنها الالخصوص در داخل کشور
  • پیشرو در رفع نیاز بازار داخلی و محصولات با هدف

در سال های اخیر ، بخش مراقبت از مو در صنعت آرایشی و بهداشتی کشور به آرامی تکامل یافته و اکنون به عنوان کانونی برای مراقبت های شخصی مطرح شده است.

شیمی گستر اترس در تلاش برای خدمت بهتر به تکامل صنعت مراقبت از پوست و موتاسیس شده است تا آزمایشات گسترده ای برای تولید مواد فعال چند منظوره و مراقبت از مو در نسل بعدی انجام دهد.

محصولات  و پژوهش ها براساس تقاضاها و نیازهای بازار انتخاب می شوند از جمله  روش های درمانی برای موهای آسیب دیده ، خشک و حالت دهنده ، بهبود رطوبت و حجم مو ، محافظت از مو در برابر عوامل استرس زای خارجی ، و مراقبت از موو جلوگیری از پیری هستند.

چشم انداز فردا … امروز!

در مجموعه شیمی گستر اترس ما به یک قانون مهم معتقدیم که ” همان چیزی باشیم که مکرراً انجام می دهیم. بلکه خوب بودن یک عمل نیست، عادت است.”

ما تلاش می کنیم تا در زمینه نوآوری و ابتکارات تجاری ، مزایای رقابتی را ارائه دهیم ، مواد اولیه با ارزش افزوده و خدمات بی نظیر را برای صنعت مراقبت شخصی و لوازم آرایشی به بازار ایران و جهان عرضه کنیم.

ماموریت ما این است که از مشتریان خود با ترویج و ارائه تمایز برند پشتیبانی کامل کنیم. ما می خواهیم به شما در دستیابی به دیدگاه خود کمک کنیم!

پشتیبانی مشتری پیشرو در بازار

اگر مشتریان خود را پشتیبانی نکنیم,محصولات یک شرکت چه فایده ای دارد؟

ما,مجموعه شیمی گستر اترس خدمات مشتریان را اصول کاری خود نهاده ایم که نه تنها به عادت تبدیل شود بلکه در الویت اصلی تیم کاریمان قرار گیرد.

بهترین زمان پاسخگویی در صنعت را به شما ارائه می دهیم و نیاز و رضایت شما در اولویت فعالیتمان قرار دارد.

محصولات هدف گذاری شده

مأموریت شیمی گستر اترس این است که از مشتریان خود در ترویج و ارائه تمایز برند حمایت کامل کنیم.

به تیس می خواهد به شما در دستیابی به دیدگاه خود کمک کند!

ما تلاش می کنیم تا نه تنها در خدمات به مشتریان و نوآوری ، بلکه در ماهیت مفید و کاربرد محصول مواد اولیه خود ، مزیت رقابتی ارائه دهیم.

داستانهای بازاریابی ما با کارایی محصول ما هماهنگ است و برعکس. این به ما این امکان را می دهد تا مواد اولیه ای را ارائه دهیم که در واقع به عنوان یک ماده ارزشمند در صنایع پیشنهاد گردد و همچنین در خصوص رفع مابقی نیازهای بازار محصولات شخصی سازی شده را ارائه دهیم.